Paracord

Paracord - linka spadochronowa  ma szereg zastosowań. Linka doskonale nadaje się m.in. do wyplatania bransoletek, survivalowych, breloków lub bosmanek. Wykonany jest z włókien syntetycznych, najczęściej z nylonu lub polipropylenu. Oferujemy ją w dwóch rozmiarach: Typ 550 Składa się z 7 cienkich wewnętrznych linek, z ktrórych każda wykonana jest ...

Paracord - linka spadochronowa  ma szereg zastosowań. Linka doskonale nadaje się m.in. do wyplatania bransoletek, survivalowych, breloków lub bosmanek. Wykonany jest z włókien syntetycznych, najczęściej z nylonu lub polipropylenu. Oferujemy ją w dwóch rozmiarach: Typ 550 Składa się z 7 cienkich wewnętrznych linek, z ktrórych każda wykonana jest z 3 włókien które umieszczone są w gęstym splocie, średnica linki to 4 mm. Typ 220 składający się z 3 wewnętrznych rdzeni, średnica linki 2,4 mm. Odporny na zmieniające się i skrajne warunki atmosferyczne oraz elastyczny.

Więcej

Podkategorie

  • Paracord 550

    Paracord 550 to najpopularniejsza wersja linki spadochronowej  ma szereg zastosowań. Linka doskonale nadaje się m.in. do wyplatania bransoletek, survivalowych, breloków lub bosmanek. Wykonany jest z włókien syntetycznych, najczęściej z nylonu lub polipropylenu. Składa się z 7 cienkich wewnętrznych linek, z których każda składa się z 3 włókien które umieszczone są w gęstym splocie. Odporny na zmieniające się i skrajne warunki atmosferyczne oraz elastyczny.

  • Paracord 220

    Paracord 220 to cieńsza wersja paracord'u 550, jego średnica to ok. 2,4 mm. Dzięki mniejszej średnicy linka w wersji 220 idealnie nadaje się do zaplatania i oplatania mniejszych rzeczy np. breloków, bransolet, nieśmiertelników itp. Wewnątrz kolorowego oplotu znajdują się 3 rdzenie, a każdy z nich wykonany jest z 3 włókien.

Paracord Jest 333 produktów.

Pokazuje 43 - 63 z 333 elementów
Pokazuje 43 - 63 z 333 elementów