Paracord 220 minicord linka kolor diamond snake

1,10 zł

Ilość:

Dodaj do listy życzeń

Paracord 220 linka spadochronowa, składa się z 3 cienkich wewnętrznych linek, które umieszczone są w gęstym splocie. Dostępna w kilkudziesięciu różnych wzorach i kolorach. W całości wykonany jest z włókien syntetycznych (polipropylenu). Jest bardzo wytrzymały (udźwignie obciążenie 100 kg, czyli 220 funtów!), odporny na zmieniające się i skrajne warunki atmosferyczne (takie jak wilgoć czy promienie słoneczne) oraz elastyczny. Dzięki mniejszej średnicy linka w wersji 220 idealnie nadaje się do zaplatania i oplatania mniejszych rzeczy np. breloków, bransolet, nieśmiertelników itp. Ciekawe efekty i wzory można uzyskać przy zaplataniu z użyciem obu linek zarówno grubszej 550 jak i cieńszej 220

Linka spadochronowa paracord 220 ma szereg zastosowań. Linka doskonale nadaje się też na:

breloczki (do kluczy, latarek, noży)
bransoletki survivalowe,
oploty rękojeści noży.
zabezpieczenie ekwipunku

Wewnątrz kolorowego oplotu znajduje się 3 wytrzymałe rdzenie.

Wytrzymałość statyczna linki to 100kg.

Kupując 1szt. kupujesz odcinek 1m, kupując większą ilość kupujesz proporcjonalnie więcej metrów które wysyłamy w jednym kawałku.

Standardowo dostępne na rolkach 50m. Na zamówienie także w rolkach po 100m, 300m oraz kordonach 30m

Napisz opinię

Paracord 220 minicord linka kolor diamond snake

Paracord 220 minicord linka kolor diamond snake

Paracord 220 to cieńsza wersja paracord'u 550, jego średnica to ok. 2,2 mm. Dzięki mniejszej średnicy linka w wersji 220 idealnie nadaje się do zaplatania i oplatania mniejszych rzeczy np. breloków, bransolet, nieśmiertelników itp. Wewnątrz kolorowego oplotu znajdują się 3 rdzenie, a każdy z nich wykonany jest z 3 włókien.

paracord-220-minicord