Męski wypad to marzenie wielu mężczyzn, którzy chcą się zrelaksować i odpocząć od codziennej rutyny. Może on przybierać różne formy od szalonych imprez na odludziu, przez klasyczny city break, aż do popularnego wypadu w nieznane połączonego z wypoczynkiem na łonie natury.
Swoją przygodę z harcerstwem rozpoczyna się od zapisania się do drużyny. Potem następują pierwsze zbiórki oraz zapoznanie się z osobami z drużynami. Jednak na samym początku można zauważyć, że nowy członek znacznie różni się od tych pozostałych. Różnicę tą widać zarówno w stopniach i sprawnościach, jak i w posiadanym ekwipunku.
Paracord bez problemu można wykorzystać w życiu codziennym. Jest on pomocny w szeregu czynności. Mitem jest, że można stosować go jedynie na wyprawach survivalowych, czy biwakach. Wcale nie trzeba wyjeżdżać w poszukiwaniu przygody, aby linka spadochronowa była elementem ułatwiającym życie.  Jak ją zastosować na co dzień? Przeczytajcie sami.
Paracord 550 przez wiele osób jest postrzegany jako element wyposażenia survivalowca lub preppersa. I rzeczywiście tak jest. Ta linka spadochronowa idealnie sprawdza się na różnego rodzaju wyprawach i biwakach.
Stworzenie survivalowej bransoletki jest niemal dziecinnie proste. Aby ona powstała wystarczy chwila czasu i zakup odpowiednich elementów, koniecznych do jej wykonania.
Showing 1 to 5 of 12 (1 Pages)