Sploty paracordu – jaki oplot bransoletki z paracordu wybrać?
O tym, że z paracordu da się zrobić niemal wszystko, wie każdy harcerz, preppers, a nawet pani domu. Zdarza się jednak, że czasem brakuje nam pomysłów jak ciekawie, a przy tym praktycznie wykorzystać linkę spadochronową. Wymyślając coraz to nowsze zastosowania paracordu, zapominamy o tych podstawowych. Tak samo bywa ze splotami.
Read More
Jak i gdzie zorganizować męski wypad?
Męski wypad to marzenie wielu mężczyzn, którzy chcą się zrelaksować i odpocząć od codziennej rutyny. Może on przybierać różne formy od szalonych imprez na odludziu, przez klasyczny city break, aż do popularnego wypadu w nieznane połączonego z wypoczynkiem na łonie natury.
Read More
Ekwipunek harcerza – co powinno się w nim znaleźć?
Swoją przygodę z harcerstwem rozpoczyna się od zapisania się do drużyny. Potem następują pierwsze zbiórki oraz zapoznanie się z osobami z drużynami. Jednak na samym początku można zauważyć, że nowy członek znacznie różni się od tych pozostałych. Różnicę tą widać zarówno w stopniach i sprawnościach, jak i w posiadanym ekwipunku.
Read More
Dla dziecka, dla psa, do roweru… czyli jak wykorzystać paracord w życiu codziennym
Paracord bez problemu można wykorzystać w życiu codziennym. Jest on pomocny w szeregu czynności. Mitem jest, że można stosować go jedynie na wyprawach survivalowych, czy biwakach. Wcale nie trzeba wyjeżdżać w poszukiwaniu przygody, aby linka spadochronowa była elementem ułatwiającym życie.  Jak ją zastosować na co dzień? Przeczytajcie sami.
Read More
Paracord u pani domu
Paracord 550 przez wiele osób jest postrzegany jako element wyposażenia survivalowca lub preppersa. I rzeczywiście tak jest. Ta linka spadochronowa idealnie sprawdza się na różnego rodzaju wyprawach i biwakach.
Read More
Showing 1 do 5 of 13 (1 Pages)

Śledź nas na Facebooku